סיפור הצלחה - יפעת בר

image alt
לורם איפסום הוא פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. לורם איפסום היה טקסט סטנדרטי עוד במאה ה-16, כאשר הדפסה לא ידועה לקחה מגש של דפוס ועירבלה אותו כדי ליצור סוג של ספר דגימה. ספר זה שרד לא רק חמש מאות שנים אלא גם את הקפיצה לתוך ההדפסה האלקטרונית, ונותר כמו שהוא ביסודו. ספר זה הפך פופולרי יותר בשנות ה-60 עם ההוצאה לאור של גליון פונטי המכיל פסקאות של לורם איפסום. ועוד יותר לאחרונה עם פרסום תוכנות המחשב האישי כגון מייצר הדפים של אלדוס שמכיל גרסאות של לורם איפסום.
image alt

מבצעים, קופונים ומוצרי אפסייל

המערכת שלנו מציעה לכם את כל הכלים שיעזרו לכם להגדיל את המכירות. ב-Wobily תמצאו מספר כלי מכירה מובנים בעיצובים שונים, ובעזרתם תוכלו לשווק הצעות מיוחדות ללקוחות. ניתן להגדיר מבצעים למוצרים הנמכרים באתר כמו למשל מבצעי 1+1 במתנה, ליצור קופונים עם הנחות והצעות מיוחדות וגם להשתמש במוצרי ה-"אפסייל" שמציעה המערכת שיעזרו לכם להעמיק את המכירות - לאחר שהלקוח מזמין מוצר, האתר מציע לו אפשרות להוסיף מוצרים נוספים לעגלת הקניות - כמו מפסלות או מחרטות עץ.

נגישות ושימוש במערכת

אחרי שבחנו את המודלים שהחברה מציעה ואתרים קיימים בחרנו בWobily בזכות התפעול הנגיש. את ההקמה הבסיסית עשה צוות האתר ומשם ברגע שהיה לנו את הבסיס הממשק היה מאוד נוח וקל לשימוש. המערכת של Wobily מתאימה לכל אחד - ממשק ניהול ידידותי ואינטואיטיבי בעברית, כך שגם בעל עסק שאינו מנוסה כלל בשימוש במחשבים יכול להזין מוצרים ולעצב חנות מנצחת. ניתן לעדכן את האתר בקלות, להוסיף או להסיר מוצרים ללא הגבלה - בלי צורך בשירותי מתכנת. באתר תמצאו גם מדריכי עזרה מפורטים וברורים עם סרטוני הדרכה ותשובות לשאלות נפוצות. בנוסף לכך, המערכת כוללת גיבוי של תכני האתר.

גישה נוחה לכל מכשיר

המערכת שלנו גמישה ומותאמת באופן רספונסיבי לעבודה עם כל סוגי המכשירים - כך שהלקוחות שלכם יוכלו לגלוש בחנות ולהזמין מוצרים בקלות וביעילות מהיכן שרק יבחרו - מהטלפון החכם, מהטאבלט או מהמחשב בבית. בעולם האינטרנטי המהיר של היום, רוב פעולות הרכישה מתבצעות מהטלפון החכם לכן חשוב במיוחד שהחנות שלכם תראה טוב בנייד ממש כמו במחשב הביתי.

חיבורים מהירים ומובנים לממשקי סליקה ומערכות צד שלישי   

המערכת של Wobily מגיעה מוכנה לחיבור לאמצעי הסליקה השונים, מה שאפשר לנו להתחיל לחייב לקוחות בצורה מהירה, קלה ויעילה. כמו כן מצאנו במערכת של Wobily המון פיצ'רים מובנים שהיו יעילים ושימושיים עבורנו כעסק שמתמחה בתחום המזון, וגם אפשרויות לחיבורים מהירים למערכות צד שלישי כמו לדוגמא מערכת "חשבונית ירוקה".

שירות ותמיכה

שירות הלקוחות של Wobily ניתן ללא עלות נוספת. אנו מספקים מענה מקצועי ומהיר בזמינות גבוהה באמצעות הוואטסאפ והטלפון, ובמקרים דחופים אנו זמינים מעבר לשעות הפעילות. אנו מספקים תמיכה אישית לבעלי העסקים לאורך כל הדרך - גם לאחר תהליך ההקמה. 

מחיר הוגן

יש לנו את היכולת לספק ולבנות אתר מקצועי במחיר מנצח וזול יחסית למחירי השוק. הסיבה למחירים הטובים שלנו היא הפלטפורמה שהקמנו, המאפשרת הקמה מהירה של אתרי אינטרנט מקצועיים. 

הטמעת קודים לחברות פרסום

המערכת שלנו כוללת קודים מובנים המיועדים לחברות הפרסום, ומספקת מידע עבור בעל האתר אילו מוצרים נמכרו ובאילו דפים הלקוח ביקר, מה שמסייע לגבש אסטרטגיית פרסום, ולדעת מה לשפר ומה לשמר. בנוסף לכך, בזכות הטמעת הקודים במערכת, ניתן לבצע בקלות רבה קידום ממומן וקידום אורגני של האתר. 
image alt

לקבלת הצעה אטרקטיבית, לחצו כאן!

אין תנאי שירות לחנות זו