חנות וירטואלית למכירת קנבס מודפס בעיצוב אישי

אחד התחומים שהתפתחו בשנים האחרונות כתוצאה מעליית השימוש ברכישות אינטרנטיות ככלל ובחנויות הוירטואליות בפרט הוא מכירת קנבסים ומוצרי הדפס שונים.
זהו תחום נפוץ בקרב עסקים ובשימוש רב גם בחנויות וירטואליות אך יש בו מגבלה אחת שנפוצה בהרבה חנויות וירטואליות המוכרות קנבסים והדפסים - ברוב הגדול של המקרים עסקים המציעים מוצרים מודפסים לא כוללים פיצ'רים המקנים ללקוח אפשרות לעיצוב אישי של ההדפס. בדרך כלל ההדפסים והקנבסים הנמכרים או מעוצבים מראש או מאפשרים להעלות תמונה אשר תהיה על ההדפס אך ללא כל יכולת שליטה בפרטים נוספים.

למה הדפסים בעיצוב אישי באינטרנט לא נפוצים יותר?

ניתן למצוא חנויות וירטואליות עם מוצרים בעיצוב אישי, זה לא שהן לא קיימות. המחסור בעיקר בא לידי ביטוי בעסקים שמוכרים מוצרים שונים ולא מתמחים אך ורק בהדפסים, לרוב אלו משתמשים בחנויות וירטואלית שלא מציעות פיתרון לשתי הפונקציות באותה החנות (גם מוצרים רגילים וגם הדפסים).

מה אפשר לעשות בנושא?

אנו ב-Wobily מציעים פיתרון נוח לסיטואציה, המאפשר לכל עסק שמוכר הדפסים מכל סוג שהוא, בין אם על קנבסים, חולצות, ספלים או כל מוצר אחר ובין אם עיקר העסק הוא הדפסים או שזהו נושא אחד מתוך מגוון נושאים בהם העסק מתמחה - עכשיו ניתן להשתמש בפיצ'ר המשוכלל של Wobily Print, המאפשר ללקוח לערוך בעצמו את ההדפס, בתוך תבנית מוגדרת מראש על ידי בעל העסק.
הלקוחות יכולים להוסיף תכנים שונים כמו תמונות וטקסטים ולערוך את הנראות שלהם בהתאם לרצונו בעזרת אפקטים שונים כגון הצללות, פילטרים הגדרות צבעים ועיצובים לטקסים ועוד...
למדריך המלא לשימוש בWobily Print לחצו כאן.
image alt

מעוניינים בהצעה אטרקטיבית להקמת חנות אופנה אינטרנטית? לחצו כאן!

אין תנאי שירות לחנות זו