חנות אינטרנטית ייעודית למכירת פירות וירקות 

משבר הקורונה גרם לכולם להבין - עסק בלי חנות מקוונת יתקשה להתקיים לאורך זמן.

בשנים האחרונות חלה צמיחה אדירה בהיקף הרכישות המקוונות, גם בארץ וגם בחו"ל. במשבר הקורונה הנוכחי נתבקשו האזרחים להישאר בבית ולא לצאת אלא לצרכים חיוניים, ומי שיכול נמנע מלהגיע למקומות ציבוריים ובתוך כך גם לרשתות המזון הגדולות, ולחנויות הפירות והירקות - הישראלים מעדיפים להזמין את האוכל שלהם עד לדלת הבית. 
 
עסקים שרצו להישאר רלוונטיים גם בתקופה הזו, ובמיוחד לכאלו שלא הייתה עד עכשיו חנות אינטרנטית, נדרשו למצוא פתרונות מהירים בזמן קצר מאד. "בזכות המערכת של Wobily הצלחנו להקים חנות אינטרנטית שעובדת ומקבלת הזמנות בתוך מספר ימים ספורים, מה שאפשר לנו להישאר רלוונטיים ולתת שירות ללקוחות שלנו גם במהלך משבר הקורונה ולהגדיל את המכירות שלנו בצורה משמעותית. כך אומר לנו דני, הבעלים של חברת "אמא אדמה"

חנות ייעודית למכירת פירות וירקות 

כן, יש דבר כזה! בין מגוון לקוחותינו תוכלו למצוא עשרות עסקים מתחום מכירת הפירות והירקות שבחרו במערכת של Wobily, כמו לדוגמא חברת "נצר-מטעי" או חברת "גברת עם סלים". המערכת מאפשרת הזנת מוצרים, ניהול קטגוריות ועיצוב האתר בקלות, גם למי שאינו מנוסה עם מחשבים כלל, כך שאין צורך לשכור שירותי מתכנת חיצוני על מנת לבצע שינויים באתר. לא מעט עסקים מתחום זה עובדים עם מלאי דינמי על סמך הסחורה הטרייה של אותו היום, כך שמערכת שמאפשרת שינוי / הזנת מוצרים חדשים בקלות ובמהירות נדרשת במיוחד בעסקים מסוג זה.

המערכת של Wobily כוללת מספר יתרונות בולטים לחנויות למכירת פירות וירקות

 
  • תמיכה במוצרים מע"מ 0 לצד מוצרים עם מע"מ, כולל פירוט פר מוצר בחשבונית 
  • תמיכה בעסקה בהשהייה, ואפשרות עריכת הזמנה לפי שורה / מוצר 
  • הוספת מוצר מהירה לעגלה ורכישה מהירה 
  • הפקת דוחות מהירים לשליחה למלקטים 

רכישה קלה ובטוחה 

פירות וירקות הם מוצרי צריכה בסיסיים, כך שמדובר במשהו שנצרך על ידי כל שכבות הגילאים ולא רק על ידי צעירים ששולטים ומרגישים בבית בסביבה אינטרנטית. הגלישה ותהליך הרכישה בחנות הוירטואלית שתיצרו בעזרת הפלטפורמה שלנו מתבצעות בקלות, במהירות וביעילות - ממשק ידידותי בעברית עם רכישה מאובטחת שמאפשר לכל אחד ואחת לגלוש, גם למי שלא תמיד מוצא את עצמו בסביבה ממוחשבת. עוד מידע על גביית תשלומים בחנות וירטואלית, תוכלו למצוא כאן.

הגדלת קהל הלקוחות

כשחושבים על עסק למכירת פירות וירקות, בדרך כלל מדובר בחנות אחת ולא ברשת גדולה של סניפים. הקמת חנות וירטואלית ייעודית למכירת פירות וירקות עם המערכת של Wobily תאפשר לכם להגדיל את קהל הלקוחות בצורה משמעותית, ויחד עם מערך משלוחים תוכלו להגיע אל קהלי יעד גדולים יותר, בלי לפתוח סניפים באזורים חדשים.

ניהול חכם - המפתח לחנות מוצלחת

המערכת של Wobily מאפשרת לבעל העסק לנהל את החנות הוירטואלית שלו בצורה חכמה ונגישה, וכך לשפר אותה תוך כדי תנועה. עקבו אחר תנועת הלקוחות בקטגוריות השונות, בנו מבצעים מיוחדים והעמיקו מכירות עם כלי הפרסום המובנים שמציעה לכם המערכת - ללא תשלום נוסף. למגוון טיפים לבנייה וניהול של חנות אינטרנטית שמוכרת, לחצו כאן.

מעוניינים בהצעה אטרקטיבית להקמת חנות אינטרנטית למכירת פירות וירקות? לחצו כאן

אין תנאי שירות לחנות זו