חנות אופנה וירטואלית

מאז כניסת החנויות המקוונות לזירת העסקים והאופנה בפרט - חוקי המשחק השתנו.

עולם האופנה נמצא בתנועה תמידית, התחלופה המהירה וכמות הרכישות דרשו מאז ומתמיד גמישות מצד החנויות ויכולת לניהול אפקטיבי של העסק.
דרישות אלו נהיו אפשריות בקלות מאז עליית החנויות האינטרנטיות. כיום ניתן לנהל חנות אופנה וירטואלית בלי המגבלות הפיזיות ולהפוך את חוויית הקנייה וכמו כן גם את החווית הניהול להיות אוטומטית, קלה ונעימה.

יתרונות בולטים במערכת שלנו לניהול חנות אופנה

  • ניהול מלאים קל - ניתן לנהל את המלאים בשלושה מישורים: מלאי מוצר, מלאי תכונה ומטריצת מלאים.
  1. ​​מלאי רגיל של המוצר
  2. תכונה - במידה ויש למוצר וריאציות כגון מידה / צבע וכו' ניתן להגדיר לכל אחת מהן מלאי ספציפי
  3. מטריצת מלאים - מעקב על מלאי של מוצר עם שתי תכונות (לדוגמא מידה S בצבע שחור או מידה M בצבע ירוק), בעזרת מטריצת המלאים תוכלו להגדיר מלאי לכל האפשריות כך שיהיה מעקב שותף וניהול מדוייק של כל הוריאציות של המוצר.
  • מערכת נוחה לתפעול ומותאמת במיוחד לאנשים שמגיעים בלי ידע בתכנות. ניתן להעלות ולעדכן מוצרים, לנהל קטגוריות ליצור קופונים להוסיף מבצעים ועוד, והכל בלי צורך בידע מקדים, כל אלו ברי גישה בלחיצת עכבר.
  • אוטומציה של קבלת נתונים ואנליזה שלהם - סיכום רכישות ותצוגת נתונים אוטומטית מגוגל אנליטיקס עם כל הפירוטים הדרושים לקבלת תמונת מצב מלאה.
  • SEO - בכל הקשור לקידום אורגני של האתר אנו שמים דגש חזק על תחום זה, כך שפרסום החנות נהיה הרבה יותר אפקטיבי ברגע שהוא מגיע לזירת החנויות הוירטואליות.
image alt

חנות אופנה וירטואלית בתקופנת הקורונה

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בשימוש בחנויות מקוונות אך העלייה הגבוה ביותר הגיעה עם פרוץ מגפת הקורונה. עסקים שנסגרו נאלצו לחפש אלטרנטיבה שימושית על מנת שיוכלו להמשיך ולתחזק את העסק. חנויות רבות עברו עקב כך לחנויות אינטרניות ובנוסף החלה מגמת עלייה בפתיחת חנויות אינטרנטיות של ספקי בגדים שעד אז לא עבדו כחנות עצמאית אלא רק בתוך ספקים לחנויות אופנה פועלות. עכשיו כשנוצרה האפשרות כל עסק שעובד כספק יכול גם לעבור למכור באופן עצמאי.

מעוניינים בהצעה אטרקטיבית להקמת חנות אופנה אינטרנטית? לחצו כאן!

אין תנאי שירות לחנות זו