בניית חנות אינטרנטית

תהליך הקמת חנות וירטואלית יכול להיות מסובך, לא כל כך פשוט ואפילו קצת מבהיל, ולכן אנו בחברת wobily מציעים ממשק נוח, יעיל ונגיש להקמת חנות אינטרנטית משלכם, בלי שום צורך בידע טכני קודם. התהליך נהפך לידידותי וקל ובנוסף אנו מציעים ליווי צמוד ומקצועי בבניית האתר והפיכתו לנוח לשימוש ובעל עיצוב מזמין ללקוחות. וכל זה במחירים נוחים במיוחד ביחס לשוק.
  לקריאת המלצות של לקוחות לחצו כאן...
 

השפעה על העסקים בתקופת הקורונה

בשנים האחרונות עולה תדירות השימוש של עסקים בחנויות אינטרנטיות, העידן המודרני משנה את חוקי המשחק ואיתו גם משתנים העסקים, האופן שבו הם פועלים, כל דרכי השיווק והמיתוג תופסות צורה חדשה כבר לאורך הרבה זמן בכלל ובעשור האחרון בפרט.
אך מה שהקצין את כל השימוש שהיה עד כה בחנויות וירטואליות מעבר להתקדמות הבלתי פוסקת של הטכנולוגיה, הוא הקורונה.

מאז מרץ 2020 כל העסקים שפעלו באופן רגיל ולא השתמשו באתר אינטרנטי (או השתמשו אך ללא תחזוק איכותי והשקעה רצופה), נחלו מכה קשה כמו כל שאר הכלכלה והרבה תחומים אחרים.
עם הזמן הגיעה התובנה שהמצב לא הולך להשתנות בקרוב וזה אילץ עסקים רבים למצוא פתרונות חדשים לבעיה. בעקבות התהליך הזה החלה מגמת עלייה רצינית בכל הקשור להקמת חנויות וירטואליות. עסקים הפכו את מרבית פועלם לתחזוק, שיווק והשקעה באתר שלהם, מתוך המסכנה הבלתי נמנעת שמשם יוכלו להניע את העסקים ולהחזיר אותם לפעולה.

חנויות אוכל, ירקניות וכו' נאלצו להסתגל מחדש לכל הסיטואציה וכיום ישנם עסקים רבים שפועלים דרך חנות אינטרנטית ומנהלים את המשלוחים ואת הרכישות באופן שתומך בסוג העסק שלהם, מספר לא קטן של עסקים אפילו סגסגו תחת התנאים הללו.
במקביל החנויות האינטרנטיות פיתחו כלים והתאימו את עצמם לשימוש על ידי עסקים שפועלים באופן שונה, עם הזמנות קצרות ותחלופה רבה.
image alt
אין תנאי שירות לחנות זו